3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2017./2018.

Skupina SJEVER

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. - XIX. - XX. - XXI. - XXII.

I. kolo (14./15.10. 2017.)
1. Ivanec 2 – Ivanec 3
3:0 (25:15, 25:15, 25:8)
Vrijeme početka: ponedjeljak 16.10. 2017. u 19,30 sati
Dvorana: OŠ Salinovec
Suci:
Napomena:
2. Lepoglava – Totovec
3:0 (25:20, 25:12, 25:23)
Vrijeme početka: subota 14.10. 2017. sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
3. Nedelišće Elting 2 – Plavi
0:3 (26:28, 21:25, 15:25)
Vrijeme početka: nedjelja 15.10. 2017. u 17 sati
Dvorana: ATON u Nedelišću
Suci:
Napomena:
4. Kitro Varaždin 3 – Kitro Varaždin 4
3:0 (25:6, 25:10, 25:5)
Vrijeme početka: srijeda 11.10. 2017. u 18,30 sati
Dvorana: I. Gimnazije Varaždin
Suci:
Napomena:
5. Kaštel 2 – Vinica
3:0 (25:6, 25:19, 25:11)
Vrijeme početka: nedjelja 15.10. 2017. u 10,30 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
6. Ludbreg – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
II. kolo (21./22.10. 2017.)
7. Kitro Varaždin 4 – Kaštel 2
Vrijeme početka: nedjelja 22.10. 2017. u 10,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
8. Plavi – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka: subota 21.10. 2017. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
9. Totovec – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka: subota 21.10. 2017. u 16,00 sati
Dvorana: ETŠ
Suci:
Napomena:
10. Ivanec 3 – Lepoglava
Vrijeme početka: nedjelja 22.10. 2017. u 11,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
11. Ludbreg – Ivanec 2
0:3 (17:25, 16:25, 22:25)
Vrijeme početka: nedjelja 15.10. 2017. u 18,00 sati
Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
Suci:
Napomena:
12. Vinica – slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
III. kolo (28./29.10. 2017.)
13. Lepoglava – Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. Nedelišće Elting 2 – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
15. Kitro Varaždin 3 – Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
16. Kaštel 2 – Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
17. Vinica – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
18. Ivanec 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IV. kolo (04./05.11. 2017.)
19. Plavi – Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. Totovec – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
21. Ivanec 3 – Kittro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
22. Ludbreg – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
23. Ivanec 2 – Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
24. Kitro Varaždin 4 – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
V. kolo (11./12.11. 2017)
25. Nedelišće Elting 2 – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
26. Kitro Varaždin 3 – Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
27. Kaštel 2 – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
28. Vinica – Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
29. Kitro Varaždin 4 – Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
30. Lepoglava – slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VI. kolo (18./19.11. 2017.)
31. Totovec – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
32. Ivanec 3 – Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
33. Ludbreg – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
34. Ivanec 2 – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
35. Lepoglava – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
36. Plavi – slobodni
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VII. kolo (25./26.11. 2017.)
37. Kitro Varaždin 3 – Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
38. Kaštel 2 – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
39. Vinica – Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
40. Kitro Varaždin 4 – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
41. Plavi – Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. Nedelišće Elting 2 – slobodno
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (02./03.12. 2017.)
43. Ivanec 3 – Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
44. Ludbreg – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
45. Ivanec 2 – Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
46. Lepoglava – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. Nedelišće Elting 2 – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
48. Totovec – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IX. kolo (09./10.12. 2017.)
49. Kaštel 2 – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. Vinica – Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
51. Kitro Varaždin 4 – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. Plavi – Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. Totovec – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. Kitro Varaždin – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
X. kolo (16./17.12. 2017.)
55. Ludbreg – Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
56. Ivanec 2 – Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. Lepoglava – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
58. Nedelišće Elting 2 – Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. Kitro Varaždin 3 – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
60. Ivanec 3 – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XI. kolo (27./28.01. 2018.)
61. Vinica – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. Kitro Varaždin 4 – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
63. Plavi – Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
64. Totovec – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. Ivanec 3 – Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
66. Kaštel 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XII. kolo (03./04.02. 2018.)
67. Ivanec 3 – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. Totovec - Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. Plavi – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
70. Kitro Varaždin 4 – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
71. Vinica – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. Ludbreg – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (10./11.02. 2018.)
73. Kaštel 2 – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
74. Kitro Varaždin 3 - Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
75. Nedelišće Elting 2 - Totovac
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
76. Lepoglava – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
77. Ivanec 2 - Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
78. Vinica – slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (17./18.02. 2018.)
79. Ludbreg - Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
80. Ivanec 3 – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
81. Totovec – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. Plavi – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. Kitro Varaždin 4 - Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
84. Ivanec 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (24./25.02. 2018.)
85. Vinica - Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
86. Kaštel 2 - Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
87. Kitro Varaždin 3 – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
88. Nedelišće Elting 2 - Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
89. Lepoglava – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
90. Kitro Varaždin 4 – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (03./04.03. 2018.)
91. Ivanec 2 – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
92. Ludbreg – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
93. Ivanec 3 – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
94. Totovec - Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
95. Plavi – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
96.. Lepoglava – slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (10./11.03.2018.)
97. Kitro Varaždin 4 - Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
98. Vinica – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
99. Kaštel 2 - Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
100. Kitro Varaždin 3 – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
101. Nedelišće Elting 2 - Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
102. Plavi – slobodni
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (17./18.03. 2018.)
103. Lepoglava – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
104. Ivanec 2 – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
105. Ludbreg - Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
106. Kitro Varaždin 4 – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
107. Totovec - Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
108. Nedelišće Elting 2 – slobodno
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIX. kolo (24./25.03. 2018.)
109. Plavi – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
110. Kitro Varaždin 4 - Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
111. Vinica – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
112. Kaštel 2 - Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
113. Kitro Varaždin 3 – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
114. Totovec – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XX. kolo (14./15.04. 2018.)
115. Nedelišće Elting – Kaštel 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
116. Lepoglava - Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
117. Ivanec 2 – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
118. Ludbreg - Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
119. Ivanec 3 - Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
120. Kitro Varaždin – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXI. kolo (21./22.04. 2018.)
121. Totovec - Ludbreg
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
122. Plavi – Ivanec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
123. Kitro Varaždin 4 - Lepoglava
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
124. Vinica – Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
125. Kaštel 2 – Kitro Varaždin 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
126. Ivanec 3 – slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXII. kolo (27./28.04. 2018)
127. Kitro Varaždin 3 - Vinica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
128. Nedelišće Elting 2 – Kitro Varaždin 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
129. Lepoglava - Plavi
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
130. Ivanec 2 - Totovec
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
131. Ludbreg – Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
132. Kaštel 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: