3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2017./2018.

OS Bjelovarsko bilogorske ž.

PRVENSTVO OS BBŽ U MINI I MALOJ ODBOJCI, TE ZA MLAĐE KADETKINJE

26-02-2018

Ovogodišnju natjecateljsku sezonu za mlađe dobne kategorije Odbojkaški savez BBŽ odlučio je organizirati u pet turnira, što su sa zadovoljstvom prihvatili svi klubovi. Svaki krug igrao se jednom u mjesec dana, tako da su ekipe vidljivo napredovale iz turnira u turnir. Na turniru su nastupile najmlađe ekipe iz Bjelovara, Čazme, Daruvara, Križevaca i Lipika-Pakraca.

Sve ekipe učesnice dobile su zahvalnice za sudjelovanje na Prvenstvu Odbojkaškog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije, a trima prvoplasiranim ekipama iz svake kategorije uručeni su pehari i medalje.p Sudački posao uspješno su odradile odbojkaške sutkinje s područja Bjelovarsko-bilogorske županije.p Predsjednik Odbojkaškog saveza BBŽ naglasio je da će se u buduće prakticirati ovakav oblik natjecanja za sve mlađe dobne kategorije, te da svaki klub koji se prijavio za natjecanje mora jednom biti domaćin i pružiti sve tehničke usluge kako bi organizacija bila uspješna.

Rezultate natjecanja te raspored ekipa po kategorijama možete podledati OVDJE

SASTAVI EKIPA

MINI ODBOJKA

ŽOK BJELOVAR: Meri Premuš-Štimac, Lana Demić, Paola Tomanovski, Sara Rastović, Lucija Pavičić, Katja Knežević, Matja Knežević, Anja Vargić, Matea Vilus.

Trener: Klara Jurišić.

OK DARUVAR: Elena Pavlić, Anamarija Brandeis, Sunčica Bis, Elena Stojković, Nena Brletić, Stella Bis, Tia Tutić, Emili Halupa, Karla Djedović, Nuša Bartoš, Vita Donović, Iva Karačić,

Trener: Tihomir Djedović.

ŽOK KRIŽEVCI: Dunja Rebić, Lana Hajdina, Sara Androić, Veronika Zidarić, Lara Zidarić, Lana Lučki, Klara Kokot, Dina Županić.

Trener: Ivana Nemčić.

OK LIPA VOLLEY: Eva Hartman, Antonela Kulhnin, Lana Jozić, Antonela Straga, Tena Fider, Marta Tomić-Bobaš, Eva Čihak, Iva Bukovac, Klara Savi, Bojana Kojadinović.

Trener: Zvjezdana Kliček.

MALA ODBOJKA

ŽOK BJELOVAR: Nika Juren, Lukrecija Jelić-Balta, Ema Krnjol, Lorena Muhar, Iva Ursić, Lana Čavrag, Matea Vilus, Laura Grine, Lana Vuković, Ana Jakopinac, Dora Arapović, Hana Hodalić, Ana Mamić.

Trener: Anamarija Štimac Mostovac.

ŽOK ČAZMA: Elena Diktić, Leonarda Ravlić, Tara Vunić, Matija Milčić, Nika Dijanić, Marta Agatić, Tina Baltić, Leonarda Diktić, Ema Kocijan.

Trener: Zrinka Birt.

OK DARUVAR: Elena Pavlić, Lucija Milojević, Stella Bis, Sunčica Bis, Petra Strejček, Vera Biček, Ema Bratoš, Anamarija Brandeis, Elena Stojković, Dalma Lovričević, Lana Majcan, Vita Domović.

Trener: Ivan Hodžić.

ŽOK KRIŽEVCI: Ivona Crnčić, Emanuela Sokač, Dora Kokot, Anamarija Kokot, Veronika Vukoić, Dina Županić, Tea Đurin, Ana Kovačević, Emanuela Sokač, Lana Lučki, Laura Tomašić.

Trener: Darinka Šimunić.

OK LIPA VOLLEY: Ines Jendrašić, Marcela Grgić, Petra Papaik, IInes Pavličić, Lana Laura Ostrman, Sonja Grašar, Hana Vuić, Tina Rajšić, Staša Kukić, Lana Čop.

Trener: Marko Kepčija.

MLAĐE KADETKINJE

ŽOK BJELOVAR: Bjanka Jug, Ines Pavlović, Petra Šamuga, Tara Jovičić, Tamara Hrvojčec, Emilija Ciganović, Lucija Tušek, Ana Čavrag, Ena Šostarec, Jelena Krivačić, Meri Prka, Ela Borovac, Nika Glavaš, Nina Šignjar, Vanesa Bursač, Mia Vrhovski,

Trener: Anamarija Štimac Mostovac.

ŽOK ČAZMA: Sara Raknić, Tina Baltić, Dorotea Ravlić, Petra Todorov, Ema Kocijan, Elena Diktić, N. Dijanić, M. Majetić, T. Baltić, L. Ravlić,S. Lavlić, L. Šegović, M. Nikolić, K. Mileusnić,

Trener: Nenad Jančić.

OK DARUVAR: Majda Vacka, Vita Biček, Laura Pia Deffilippo, Mia Coufal, Ema Bartoš, Ivona Kollert, Magdalena Jelešić, Ninssy Senicki, Luna Bili, Mia Copal, Magdalena Seleši,

Trener: Nikola Sabolić.

ŽOK KRIŽEVCI: Magdalena Grgić, Sofija Krnjak, Petra Horvat, Marija Andrijašević, Veronika Konfic, Emma Heruc, Anamarija Kokot, Elena Nemčić, Lucija Permin, Leona Čapek, Darija Radanović, Laura Tomašić, Sofija Krnjak, Anamarija Kokot,

Trener: Darinka Šimunčić.

OK LIPA VOLLEY: Laura Tepurić, Sabina Becištander, Luna Tutić, Ivona Tutić, Nensi Pilat, Magdalena Dumančić, Dora Galijaš, Nikol Smola, Dorotea Mateš, Biljana Sudar, Karla Janović, Tara Pjerabon, Ines Jendrašić, Marija Lovrić.

Trener: Melita Tukara.

XXII. BJELOVAR OPEN

03-10-2017

U subotu i nedjelju 23. i 24. rujna 2017. godine u Školsko-sportskoj dvorani I. osnovne škole Bjelovar održan je XXII. međunarodni odbojkaški turnir pod nazivom „BJELOVAR OPEN 2017“. Uz nazočnost gospodina Ante Bakovića, predsjednika Hrvatskog odbojkaškog saveza i Krunomila Vedriša, stručnog tajnika HOS-a, turnir je otvorio gospodin Dario Hrebak, gradonačelnik Grada Bjelovara. Nastupilo je osam ženskih odbojkaških ekipa koje nastupaju u IB i drugoj ligi, tako da su gledatelji mogli uživati u lijepoj i atraktivnoj odbojci.

Ekipe su bile raspoređene u dvije skupine, a u subotu se igralo za poredak u skupinama.

SKUPINA „A“

REZULTATI:

ŽOK BJELOVAR : ŽOK GLINA 2 : 0 (25:15, 25:13)

ŽOK ŠIBENIK : OK PRIJEDOR 0 : 2 (19:25, 21:25)

ŽOK VIVERA : ŽOK ŠIBEBNIK 0 : 2 (15:25, 23:25)

ŽOK BJELOVAR : OK PRIJEDOR 2 : 0 (25:5, 25:12)

OK PRIJEDOR : ŽOK VIVERA 2 : 0 (25:20, 25:14)

ŽOK BJELOVAR : ŽOK ŠIBENIK 2 : 1 (20:25, 25:10, 15:9)


POREDAK:

1. ŽOK BJELOVAR 3 3 0 6:1 6 bodova

2. OK PRIJEDOR 3 2 1 4:2 4 boda

3. ŽOK ŠIBENIK 3 1 2 3:4 2 boda

4. ŽOK VIVERA 3 0 3 0:6 0 bodova


SKUPINA „B“

REZULTATI:

OK BELIŠĆE : ŽOK NAŠICE 2 . 0 (25:17, 25: 11)

ŽOK IVANEC : ŽOK DONAT 2 : 0 (25:8, 25:17)

ŽOK NAŠICE : ŽOK IVANEC 0 : 2 (21:25, 18:25)

ŽOK DONAT : ŽOK BELIŠĆE 2 : 0 (5:25, 12:25)

ŽOK DONAT : ŽOK NAŠICE 0 : 2 (9:25, 12:25)

ŽOK BELIŠĆE : ŽOK IVANEC 2 : 0 (25:11, 25:18)


POREDAK:

1. ŽOK BELIŠĆE 3 3 0 6:0 6 bodova

2. ŽOK IVANEC 3 2 1 4:2 4 boda

3. ŽOK NAŠICE 3 1 2 2:4 2 boda

4. ŽOK DONAT 3 0 3 0:6 0 bodova

Drugog dana turnira igralo se po kup sistemu i to prve dvije ekipe iz svake skupine za poredak od prvog do četvrtog mjesta.

Rezultati su bili slijedeći:

ŽOK BELIŠĆE : OK PRIJEDOR 2 : 0

ŽOK BJELOVAR : ŽOK IVANEC 2 : 0


Nakon toga su poražene ekipe igrale su za treće mjesto, a OK Prijedor je pobijedio ŽOK Ivanec sa 2 : 0.

U finalnoj utakmici ŽOK Bjelovar nadigrao je ŽOK Belišće sa 2 : 0.

Treća i četvrta ekipa iz svake skupine igrale su za poredak od petog do osmog mjesta.

Rezultati su bili slijedeći:

ŽOK VIVERA : ŽOK ŠIBENIK 2 : 0

ŽOK NAŠICE : ŽOK DONAT 2 : 0


Poražene ekipe igrale su za sedmo mjesto, gdje je u dalmatinskom derbiju ŽOK Šibenik pobijedio ŽOK Donat sa 2 : 0, a u borbi za peto mjesto ŽOK Vivera porazila je ŽOK Našice sa 2 : 0.

Konačni poredak:

1. ŽOK Bjelovar,

2. ŽOK Belišće

3. OK Prijedor

4. ŽOK Ivanec

5. ŽOK Vivera Glina

6. ŽOK Našice

7. ŽOK Šibenik

8. ŽOK Donat Zadar.


Za najbolju razigravačicu (tehničarku) proglašena je DOROTEA JELIĆ-BALTA iz ŽOK-a Bjelovar. Najbolja primačica (libero) bila je SIMONA HUDOLETNJAK iz ŽOK-a Ivanec. IVANA POLOVINA iz OK-a Prijedor proglašena je za najbolju pucačicu (smečericu), dok je za najbolju igračicu turnira proglašena SARA BLAŽEVIĆ iz ŽOK-a Belišće.

Sve ekipe dobile su zahvalnice za sudjelovanje, a tri prvoplasirane ekipe pehare i medalje, te najbolje igračice statue koje su podijelili: Željko Jurčević, dopredsjednik HOS-a, Tatjana Landsman, ravnateljica I. osnovne škole u Bjelovaru i Stanko Štimac, predsjednik ŽOK-a Bjelovar.

Ekipe su igrale u slijedećim sastavima:

ŽOK BJELOVAR: Dorotea Jelić-Balta, Karla Skukan, Anamarija Užarević, Klara Jurišić, Ivona Andričević, Marijana Lukačin, Aurora Grzelja, Petra Miličević, Jana Segin, Nika Milković, Maja Dragašević i Ana Marija Štimac Mostovac.

Trener: Ana Marija Štimac Mostovac.

ŽOK BELIŠĆE: Dora Berecić, Hana Funtak, Majda Cvenić, Lana Loknar, Sara Blažević, Nikolina Filipović, Lea Pandurić, Anamarija Frančić, Mia Puljek, Ina Kovačević.

Trener: Josip Kalem.

ŽOK DONAT: Nina Sikirić, Anđela Svrić, Lorena Segažić, Mia Žuvela, Gabriela Stojanović, Matija Soldo, Lana Delić, Anđelina Sipina, Marta Smokrović, Matija Marfat.

Trener: Julija Kaleb.

ŽOK IVANEC: Maja Brlenić, Sara Bratković, Melanija Gradečak, Paula Štefanek, Erika Kljunić, Dorotea Rogina, Barbara Habek, Leonarda Inkret, Karla Grudenić, Ana Mežnarić, Erika Hudoletnjak, Simona Hudoletnjak, Daria Gladović, Bernarda Džida.

Trener: Ivan Hrg.

ŽOK NAŠICE: Jenifer Megan Kontrec, Petra Šimić, Ana Blažević, Petra Škorić, Lucija Kuzminski, Laura Kovđeraj, Petra Alajica, Mirta Vučinić, Nikol Krajinović, Nikolina Pavić.

Treneri: Josip Bungić i Vera Barjaktarić.

OK PRIJEDOR: Milica Despot, Ivana Polovina, Slađana Batez, Valerija Pašić, Katarina Rončević, Tamara Becner, Dejana Kečan, Jelena Seidl, Nataša Gvozden.

Trener: Vlado Vuković.

ŽOK ŠIBENIK: Klara Bilić, Nina Klarić, Mia Maleš, Lucija Mikulandra, Ana Friganović, Meri Mirčeta, Marija Maleš, Iva Klanac, Bruna Klisović.

Trener: Stevo Branković.

ŽOK VIVERA GLINA: Magdalena Žugaj, Chiara Maješić, Larisa Bosnić, Barbara Abramović, Ivana Božinović, Antonija Palinkaš, Enkela Martinaj, Ivana Kramarić, Marina Tomić, Marta Medved, Manuela Žugaj, Matea Zenkić.

Trener: Vladimir Babić.