sezona 2017./2018.

OS Sisačko moslavačke ž.

OK Sunja učvrstila vodeću poziciju 3. NOLC - Jug

06-11-2017

U derbiju trećeg kola 3. Nacionalne odbojkaške lige, Regije Centar-skupine Jug, sastale su se dvije neporažene ekipe iz prva dva kola, OK Sunja i OK Ogulin. OK Sunja je nakon prva dva kola bila vodeća bez izgubljenog seta i s bodom prednosti ispred gostujuće ekipe. Kako stvari stoje odbojkašice Sunje su na dobrom putu ostvariti svoj najveći plasman otkad igraju ovaj rang natjecanja, pobjedivši izravne konkurentice iz Ogulina rezultatom 3-0 u setovima (25-8, 25-17, 25-21). Na taj način su si osigurale četiri boda prednosti nad svojom konkurencijom. Sunjanke u prva dva seta nisu niti jednog trenutka dozvolile gošćama da se rezultatski približe, dok su se u trećem setu probudile tek kod rezultata 18-20 za gošće i okrenule i treći set u svoju korist. Ovom derbiju je prisustvovao i sam dopredsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza g. Željko Jurčević koji je bio zadovoljan prikazanom igrom. Sljedeće, četvrto kolo OK Sunja ide na neugodno gostovanje kod OK Feniks 2.